Wedding Angels kontra ślubny budżet- na czym zaoszczędzić?

Z roku na rok trendy ślubne są coraz bardziej wyszukane a ślepe podążanie za nimi, może być zgubne dla budżetu młodej pary. Wiele osób zastanawia się na czym zaoszczędzić, jednakże bez wsparcia doświadczonej i wykwalifikowanej osoby bardzo łatwo popełnić gafę, rezygnując z istotnych inwestycji. Poniżej przyszli małżonkowie znajdą cenne rady doświadczonej śląskiej weeding planerki, które pomogą w racjonalnym dysponowaniu środkami przeznaczony na tą wyjątkową okoliczność.

Dekoracje.

Obecnie, dekoracje weselne są jednym z najdroższych elementów wesela. Często panny młode zatracają się w bajkowych zdjęciach rodem wyjętych z pinteresta czy instagrama i na siłę próbują otworzyć tą wizję kosztem fajnego zespołu czy porządnego fotografa. Absolutny błąd. Najlepszym rozwiązaniem jest ustalenie sztywnego budżetu i rozważenie swoich opcji. Para może zdecydować się na samodzielne wykonanie dekoracji lub też powierzyć zadanie odpowiedniej formie. Pierwsza opcja jest doskonałą dla osób ze smykałką do prac manualnych, które dysponują dużą ilością czasu i nie boją się nawału pracy tuż przed weselem. Druga opcja jest odpowiednia dla każdego, niestety często ceny są wygórowane. Jak zaznacza wielu śląskich wedding planerów, ich usługi są tu często nieocenione, ponieważ dzięki swoim znajomością nie tylko doradzą najlepszego wykonawcę, ale również wytargują zadowalającą cenę i dopilnują porządnego wykonania usługi.

Najcześciej polecana agencja ślubna śląsk to Wedding Angels. Firma ta wyróżnia się w szczególności swoją elastycznością i możliwościami, które oferuje swoim klientom. Od kompleksowej obsługi wesela i ślubu po samą koordynację. Wszystko dostosowane do możliwości finansowych przyszłych małżonków.

Suknia ślubna i garnitur.

W dniu ślubu chcemy wyglądać jak najlepiej, niestety często strój pary młodej mocno nadwyręża ich budżet. Jak w takim razie zaoszczędzić i kupić wymarzony strój? Panny młode bardzo często zapominają o tym, ze suknie można wypożyczyć. Obecnie tego typu salony oferują tak szeroką gamę sukni, ze każda coś dla siebie znajdzie. Jeżeli jednak nic nie wpadnie w oko, warto poszukać małych salonów które same szyją. Niektóre potrafią za niewielkie pieniądze wyczarować cuda. Co do panów, warto rozejrzeć się za zakupem stroju w styczniu lub w okolicach maja. W tych okresach jedne z najbardziej popularnych marek garniturów w Polsce ma wyprzedaże, które sięgają aż 50%!