TARGI ŚLUBNE 2016-2017
KALENDARZ NAJBLIŻSZYCH TARGÓW W POLSCE

Planujesz wesele? Zastanawiasz się, jaką suknię wybrać? Chcesz sprawdzić, co tak naprawdę jest modne? Szukasz inspiracji, ciekawych ofert oraz nowych pomysłów? Nasz artykuł z pewnością zainteresuje nie tylko narzeczonych, ale także przedsiębiorców z branży ślubnej, ponieważ targi to także najlepsza okazja, aby zaprezentować swoją ofertę i zdobyć nowych Klientów. W związku z tym prezentujemy kalendarz targów ślubnych na rok 2015 i 2016. Sprawdź harmonogram i już dziś zarezerwuj czas na przedślubny rezonans lub promocję swojej firmy.

TARGI ŚLUBNE – HARMONOGRAM
TERMINY I LOKALIZACJA

Kalendarz targów ślubnych na rok 2016:

Kalendarz targów ślubnych na rok 2017

ZORGANIZUJ ŚLUB W 1 DZIEŃ

„Sale weselne Poznań/Wrocław/Kraków/Łódź" „fotografia ślubna" lub po prostu „organizacja wesela" – takie wyrażenia wpisują najczęściej narzeczeni, poszukując najlepszych ofert. Tymczasem wybierając się na targi, które odbędą się w stolicy Wielkopolski, wszystko można załatwić na miejscu, rezygnując z klikania po dziesiątkach ofert w Internecie. Obydwie metody są dobre, jednak podczas targów decyzje można podejmować na żywo.

IDEALNA OKAZJA, ABY ZAOSZCZĘDZIĆ

Warto pamiętać, że podczas targów ślubnych wystawcy kuszą zwiedzających rabatami oraz kuponami, które można wykorzystać na miejscu lub w salonach. W trakcie dni targowych we wszystkich wymienionych powyżej miastach wystawia się kilkaset firm, w tym producenci sukien ślubnych, salony kosmetyczne i fryzjerskie, restauracje, kwiaciarnie, wypożyczalnie samochodów, jubilerzy, dekoratorzy, fotografowie, hotele, video-filmowcy, DJ'e, wedding plannerzy i zespoły muzyczne. Biorąc pod uwagę, że konkurencja będzie duża, a walka o Klientów zażarta, oszczędności mogą być całkiem spore.

POROZMAWIAJ, SPRÓBUJ, DOTKNIJ

Podczas targów zwiedzający będą mieli okazję, aby porozmawiać z osobami, którym ewentualnie chcielibyśmy powierzyć organizację swojego ślubu. To bardzo ważne ponieważ żadna reklama, opis, czy prezentacja nie zastąpi kontaktu osobistego. Co więcej, będzie można spróbować wyrobów cukierniczych i garmażeryjnych, aby przekonać się, czy wesele na pewno będzie apetyczne. Równie istotne jest własnoręczne sprawdzenie jakości materiałów.

ATRAKCJE PODCZAS TARGÓW ŚLUBNYCH

Aby przyciągnąć zwiedzających, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, takich jak profesjonalne pokazy mody ślubnej, wystawy samochodów, degustacje oraz pokazy artystyczne. Choćby z tych względów warto wybrać się na targi ślubne, a przy okazji załatwić co się da, ponieważ czas przed ślubem biegnie znaczniej szybciej...

Inspiracje i porady

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

phonetel. 531 201 601

emaile-mail: kontakt@slubiweselle.pl

Znajdziesz nas również na:

facebookgoogle pluspinterest