Kwiaty stanowią jeden z najczęstszych dodatków, dołączanych do prezentu dla młodej pary. Niemniej jednak ich trwałość czy chociażby praktyczne zastosowanie pozostawiają sporo do życzenia. Jeśli więc poszukujesz nieco lepszego i bardziej oryginalnego sposobu na spożytkowanie pieniędzy Twoich gości, to wybierz projekt Ślub Pełen Miłości. Dlaczego?

Istnieje cała masa okazji, które – już samym swoim charakterem – niejako wymuszają na nas podarowanie kwiatów. Niemniej jednak do wspomnianych okazji ciężko zaliczyć również moment zaślubin. Wszak nie od dziś wiadomo, że na ślubie powinien królować jeden bukiet – bukiet panny młodej, co niezaprzeczalnie posiada również praktyczną stronę. Jaką? Otóż odciąża świeżo upieczonych małżonków od problemu przechowania kilkudziesięciu bukietów, które – nie oszukujmy się – już po kilku dniach będą nadawały się wyłącznie do wyrzucenia.

Niespodzianka dla gości
Pamiętajmy, że moment ślubu to nie „sztywna” formalność, a prawdziwe święto miłości! Aby dodatkowo podkreślić charakter tego wyjątkowego święta możesz zorganizować niebanalną akcję dobroczynną, która z całą pewnością na długo zapisze się w pamięci wszystkich, zaproszonych na ślub gości. Ślub Pełen Miłości to wyjątkowy projekt, którego celem jest zachęcenie młodych par do pokazania piękna łączącego ich uczucia. W jaki sposób? To proste! Wystarczy poprosić gości, aby zamiast wspomnianych kwiatów dołączyli do zbiórki na rzecz dzieci lub rodzin w potrzebie.

Wyjątkowy ślub w 3 krokach:

1. Wejdźcie na stronę www.slubpelenmilosci.pl i zgłoście się wypełniając krótki formularz.
2. Wybierzcie oryginalne materiały do zbiórki, które dostaniecie od nas za darmo i dodajcie je do zaproszeń na ślub.
3. Przekażcie zebrane środki na rzecz potrzebujących i bądźcie dumni z tego jak procentują!

Po zgłoszeniu się do akcji Ślub Pełen Miłości to Wy sami decydujecie o tym, komu pragniecie pomóc.

Akademii Przyszłości to dzieci, którym brak pewności siebie i dla których szkolna codzienność pełna jest przeciwności i porażek. Możecie to jednak zmienić wraz z nami! W ramach akcji Szlachetna Paczka istnieje możliwość pomocy rodzinom w potrzebie i ofiarowania im impulsu do zmiany życia na lepsze.

Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie WIOSNA, jedna z największych organizacji pozarządowych. Ślub Pełen Miłości to jedyny w swoim rodzaju projekt ślubny, umożliwiający dzielenie się szczęściem zarówno z najbliższymi, jak i z najbardziej potrzebującymi osobami.

Każda z par, które zdecyduje się wesprzeć akcję Ślub Pełen Miłości otrzymuje za darmo eleganckie materiały umożliwiające przeprowadzenie zbiórki. Wśród nich do wyboru są również te zaprojektowane przez Violę Piekut. Jak słusznie zauważyła to sama projektantka, receptą na piękno w tym wyjątkowym dniu jest nie tylko cudowna suknia ślubna ale przede wszystkim piękno wewnętrzne. Z tego względu słynna designerka zaangażowała się w akcję i osobiście zaprojektowała unikalną skarbonkę oraz wizytówki.

Jeśli wciąż jesteście przed sakramentalnym „tak” i pragniecie podjąć trafną decyzję - nie wahajcie się i weźcie udział w akcji Ślub Pełen Miłości. To wyjątkowy projekt, który sprawi, że dzień ślubu będzie momentem nie tylko szczęśliwym, ale również pełnym miłości!
Dowiedz się więcej: www.slubpelenmilosci.pl

 

Inspiracje i porady

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

phonetel. 531 201 601

emaile-mail: kontakt@slubiweselle.pl

Znajdziesz nas również na:

facebookgoogle pluspinterest